Názor na dění ve vašem městě, zprávy z vašeho regionu, pozvánku na vaší akci...
Psát do Domácích novin může úplně každý

Louny si přivezly z Modlan tři body

14.08.2018
V prvním kole Louny zajížděly na půdu Modlan. Od začátku zápasu kontrolovali hru a udávali její tempo. Domácí byli zatažení a hráli na protiútoky. Ve 14.minutě prošel po levé straně Zícha, nacentroval do vápna na Lesniaka, jeho pokus kryl domácí brankář Slavík, ale míč jen vyrazil k Schettlovi, který zkušeně uklidil  do prázdné brány 0:1. Dokonce poločasu měli lounští dost slibných příležitostí, ale chyběla jim finální přihrávka,tak poločas skončil 0:1 pro Louny.

Druhý poločas hráli hosté ze zajištěné obrany a hráli na brejky. V 68.minutě kopal Fiřt rohový kop a ve vápně našel nehlídaného Vojtu Trupa, ten hlavou poslal míč do brány 0:2. Do konce utkání měli ještě pár protiútoků, ale žádný nevyužili a také je podržel brankář Patrovský. Do konce utkání už žádná branka nepadla a tak si z úvodního kola
Louny odvezly vybojované, ale zasloužené tři body.

TJ Baník Modlany – FK Seko Louny    0 : 2  /0:1/

Branky: 14 min. Schettl, 68 min. Trup