Názor na dění ve vašem městě, zprávy z vašeho regionu, pozvánku na vaší akci...
Psát do Domácích novin může úplně každý

Lounští fotbalisté doma podlehli Hostouni

08.06.2018
Ve 27. kole přivítali hráči Loun o postup hrající Hostouň. Domácí hráči si na začátku utkání vytvořili tlak a v úvodu měli herní převahu, která však hráčům Loun vedení nepřinesla. Hosté postupně hru vyrovnali a v 9´ minutě se dostali Kolmistrem do vedení. Domácí se tlačili za vyrovnáním, které zařídil parádní střelou v 18´ minutě Zícha. Vyrovnání netrvalo dlouho. Ve 26´ minutě si domácí po vlastním rohovém kopu nepohlídali rychlý protiútok hostí a inkasovali druhou branku.

Celý druhý poločas se Louny snažili o vyrovnání. Snaha však vyústila v několik rychlých protiútoků hostů s kterých si vytvořili několik šancí, které bravurně zlikvidoval Pokorný a když jediná šance domácích skončila na břevně hostující branky po hlavě Vokurky skončilo utkání vítězstvím hostů 2:1.

FK SEKO Louny – Sokol Hostouň  1:2